Мульти-блендерний набір - EBS-850SPP, 850 Вт (GRUNHELM)
2 845 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Корпус блендера з електродвигуном Чаша з віссю та кришка-перехідник Мірний стакан з кришкою Кришка-перехідник для насадок спіралайзер Насадка-спіралайзер (для тальятеллі, для лінгвіні, для спагетті)Насадка блендер занурювальна. Штрих код: 6902019008500. Потужність: 850 Вт. Вага: 1.88 кг. Подрібнювач: Так. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 1 м. Напруга мережі: 220-240 В. Частота струму: 50/60 Гц. Об'єм чаші блендера: 1.25 л. Віночок для збивання: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | Корпус блендера з електродвигуном Чаша з віссю та кришка-перехідник Мірний стакан з кришкою Кришка-перехідник для насадок спіралайзер Насадка-спіралайзер (для тальятеллі, для лінгвіні, для спагетті)Насадка блендер занурювальна |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм чаші блендера | 1.25 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 850 Вт кВт |
| Частота тока | 50/60 Гц Гц |
| Штрих код | 6902019008500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 845 ₴


