Кухонний комбайн - GFP-935S, 550 Вт (GRUNHELM)
2 749 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902022093500. Кількість швидкостей: 4. Потужність: 550 Вт. Вага: 3.05 кг. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 4. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь / Пластик. Насадки: Подрібнювання/Пюре/Збивання/Нарізка/Фарш. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 рік. Довжина кабеля: 1 м. Напруга мережі: 220 - 240 В. Частота струму: 50/60. Об'єм чаші блендера: 2 л. Віночок для збивання: Так. • Розмір з підставкою: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Насадки | Подрібнювання/Пюре/Збивання/Нарізка/Фарш |
| Об'єм чаші блендера | 2 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 550 Вт кВт |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902022093500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴


