Блендерний набір - EBS-300P, 300 Вт, 1 швидкість (GRUNHELM)
719 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Занурювальний блендер - Мірна склянка з кришкою - Насадка віночок - Інструкція - Гарантійний талон. Цвет изделия: Белый. Штрих код: 6902016300003. Вес в упаковке, кг: 0.85. Кількість швидкостей: 1. Потужність: 300 Вт. Тип двигуна: Погружной. Вага: Вага: 0.85 кг. Длина кабеля, м: 1. Емкость мини-измельчителя: Без измельчителя. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Ні. Кількість швидкостей: 1. Матеріал ніжки блендера: Пластик. Потужність, Вт: 300. Страна-производитель товара: Китай. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Кількість оборотів: 15000 об/хв. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 190х130х230 мм. Напруга мережі: 220-240В. Частота струму: 50-60 Гц. Об'єм чаші блендера: 0.6 л. Віночок для збивання: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.85 кг кг |
| Вага в пакованні, кг | 0.85 |
| Висота, мм | 230 |
| Віночок для збивання | Да |
| Габарити | 190х130х230 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Довжина, мм | 130 |
| Місткість мініподрібнювача | Без подрібнювача |
| Місткість склянки | 600 |
| Комплектація | - Занурювальний блендер - Мірна склянка з кришкою - Насадка віночок - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 15000 об/хв |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Напруга мережі | 220-240В |
| Об'єм чаші блендера | 0.6 л |
| Подрібнювач | Немає |
| Потужність | 300 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 300 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | Заглибний |
| Цвет изделия | білий |
| Частота тока | 50-60 Гц Гц |
| Ширина, мм | 190 |
| Штрих код | 6902016300003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


