Ваги торгові - GSC-051 (макс-50кг) NEW (GRUNHELM)
1 595 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Управління: Кнопкове. Штрих код: 2000963177137. Вага: 3 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь/пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Торгові. Габарити: 370х134х361 мм. Колір: Чорний. Батарея: 6 В/5 Ач. Вид: Настільні. Одиниці виміру: г/кг. Максимальна вага: 50 кг. Ціна ділення: 5 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 6 В/5 А·год |
| Тип | Настільні |
| Габарити | 370х134х361 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь/пластик |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Торгові |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 5 г |
| Штрих код | 2000963177137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴


