Ваги торгові - GSC-300 (макс-300кг) NEW (GRUNHELM)
2 834 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Управління: Кнопкове. Штрих код: 2000963172064. Вага: 19 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Торгові підлогові. Габарити: 400х500х820 мм. Колір: синій. Батарея: 4 В/4 Ач. Вид: Підлогові. Одиниці виміру: г/кг. Максимальна вага: 300 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 4 В/4 А·год |
| Тип | Підлогові |
| Габарити | 400х500х820 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Торгові підлогові |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 2000963172064 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 834 ₴


