Ваги торгові - GSC-07 (макс-50кг) NEW (GRUNHELM)
325 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Управління: Кнопкове. Штрих код: 6902022006111. Вага: 0.125 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь/пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 12 місяців. Тип: Торгові підвісні. Габарити: 135х34х55 мм. Колір: Чорний. Батарея: . Вид: Кантер. Одиниці виміру: г/кг/фунт/унція. Максимальна вага: 50 кг. Ціна ділення: 1 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Тип | Кантер |
| Габарити | 135х34х55 мм |
| Гарантія, міс | 12 місяців |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь/пластик |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Тип | Торгові підвісні |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902022006111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


