Ваги торгові - GSC-302W (макс-300кг) NEW (GRUNHELM)
4 472 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Напруга: 220-240 В. Виробник: Grunhelm. Тип: Торгові підлогові. Габарити: 400х500х820 мм. Ємність акумулятора: 4 Ач. Напруга акумулятора: 4 В. Вага нетто: 8 кг. Вага брутто: 8.5 кг. Частота: 50 Гц. Максимальна вага: 300 кг. Ціна ділення: 100 г. Розмір упаковки: 640х430х140 мм. WiFi: Є. Розмір платформи: 400х500 мм. Дисплей ціни товару: 5 символів. Дисплей загальної ціни: 6 символів. Діапазон робочих температур: Від -10°C до +40°C. Відстань бездротового зв'язку: 15 м. Адаптер: 5 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| WIFI | Є |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Адаптер | 5 Вт |
| Вага брутто | 8.5 кг |
| Вага нетто | 8 кг |
| Відстань бездротового зв'язку | 15 м |
| Габарити | 400х500х820 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Діапазон робочих температур | Від -10°C до +40°C |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 4 В |
| Розмір платформи | 400х500 мм |
| Розмір упаковки | 640х430х140 мм |
| Тип | Торгові підлогові |
| Ціна ділення | 100 г |
| Частота | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 472 ₴


