Ваги торгові - GSC-054 (макс-50кг) NEW (GRUNHELM)
1 910 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Напруга: 220-240 В. Виробник: Grunhelm. Тип: Торгові настільні. Габарити: 360х140х400 мм. Ємність акумулятора: 5 Ач. Напруга акумулятора: 6 В. Вага нетто: 3 кг. Вага брутто: 3.4 кг. Частота: 50 Гц. Максимальна вага: 50 кг. Ціна ділення: 5 г. Розмір платформи: 230х330 мм. Дисплей ціни товару: 5 символів. Дисплей загальної ціни: 6 символів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Вага брутто | 3.4 кг |
| Вага нетто | 3 кг |
| Габарити | 360х140х400 мм |
| Дисплей загальної ціни | 6 символів |
| Дисплей ціни товару | 5 символів |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Напруга | 220-240 В |
| Напруга акумулятора | 6 В |
| Розмір платформи | 230х330 мм |
| Тип | Торгові настільні |
| Ціна ділення | 5 г |
| Частота | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴


