Ваги кухонні - KES-055FG (золоті,макс-5кг) (GRUNHELM)
469 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Інструкція;. Управління: Кнопкове. Штрих код: 69020223000552. Особливості: Функція тарування;. Вага: 0.26 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: ABS. Робоча температура: 5°C - 60°C. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Кухонні. Габарити: в упаковці 7.5 х 24 х 2.5 см. Колір: Золотистий/чорний. Батарея: 3V CR2032. номінальна потужність: 3В. Одиниці виміру: мл/г/фунти/унції. Максимальна вага: 5 кг. Ціна ділення: 1 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 4.5 х 2 см. • Розмір з підставкою: Автовимкнення/ручне вимкнення;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 3V CR2032 |
| Габарити | в упаковці 7.5 х 24 х 2.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Золотистий/чорний |
| Комплектація | Інструкція; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | ABS |
| Одиниці виміру | мл/г/фунти/унції |
| Особливості | Функція тарування; |
| Робоча температура | 5°C - 60°C |
| Розмір екрану | 4.5 х 2 см |
| Тип | Кухонні |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 69020223000552 |
| Номінальна потужність | 3В |
| • Розмір з підставкою | Автовимкнення/ручне вимкнення; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


