Мікрохвильова піч - 20MX720-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 839 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Мікрохвильова пічПоворотний стілІнструкція. Штрих код: 6902020207206. Тип управління: Механічне. Потужність: 700 Вт. Вага: 10 кг. Таймер: 35 хв. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Звичайна. Габарити: 259х440х362 мм. Об `єм: 20 л. Колір: Білий. Діаметр піддону: 25.5 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 259х440х362 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 25.5 см |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Мікрохвильова пічПоворотний стілІнструкція |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 35 хв |
| Тип | Звичайна |
| Штрих код | 6902020207206 |
| рівнів потужності | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 839 ₴


