Мікрохвильова піч - 20MX921-S (нерж) 20л, 700 Вт, елект. (GRUNHELM)
3 359 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: -Мікрохвильова піч. Штрих код: 6902020209217. Тип управління: Електронне. Потужність: 700 Вт. Вага: 10 кг. Таймер: 100 хв. Додатково: - Приготування в мікрохвильовій печі. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Звичайна. Габарити: 291х488х380 мм. Об `єм: 20 л. Колір: Сріблястий. Діаметр піддону: 25.5 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так. • Розмір з підставкою: -Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 291х488х380 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | - Приготування в мікрохвильовій печі |
| Діаметр піддону | 25.5 см |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | -Мікрохвильова піч |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 100 хв |
| Тип | Звичайна |
| Штрих код | 6902020209217 |
| рівнів потужності | 5 |
| • Розмір з підставкою | інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 359 ₴


