Мікрохвильова піч - 23MX-923-S (нерж) елект. (GRUNHELM)
3 959 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020239238. Тип управління: Електроне. Потужність: 800 Вт. Вага: 13 кг. Таймер: 95 хв. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 485х410х293 мм. Об `єм: 23 л. Колір: Сріблястий. Діаметр піддону: 27 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 485х410х293 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Колір | Сріблястий |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 95 хв |
| Штрих код | 6902020239238 |
| рівнів потужності | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 959 ₴


