Мікрохвильова піч - 23MX523-B (чорна) (GRUNHELM)
3 639 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020235230. Тип управління: Сенсорне. Потужність: 800 Вт. Вага: 13 кг. Таймер: 99 хв / 99 з. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Габарити: 485х375х293 мм. Об `єм: 23 л. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Діаметр піддону: 27 см. рівнів потужності: 11. Розморожування: Так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг кг |
| Габарити | 485х375х293 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Об `єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 99 хв / 99 з |
| Тип керування | Сенсорний |
| Штрих код | 69020235230 |
| рівнів потужності | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴


