Мікрохвильова піч - 20MX707-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902021207076. Тип управління: Механічне. Потужність: 700 Вт. Вага: 9.4 кг. Таймер: 30 хв. Додатково: Звуковий сигнал. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 446х332х245 мм. Об `єм: 20 л. Колір: Білий чорний. Діаметр піддону: 24.5 см. рівнів потужності: 6. Розморожування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 446х332х245 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Звуковий сигнал |
| Діаметр піддону | 24.5 см |
| Колір | білий чорний |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 30 хв |
| Штрих код | 6902021207076 |
| рівнів потужності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴


