Мікрохвильова піч - 20MX708-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Тип управління: Механічне. Потужність: 700 Вт. Габарити: 446х323х245 мм. Об `єм: 20 л. Колір: Білий. Напруга мережі: 220-240 В. Розморожування: Так. Частота струму, Гц: 50/60 Гц. Мікрохвильова частота: 2450 Гц. Таймер роботи: 30 хв. Діаметр поворотного столу: 245 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 446х323х245 мм |
| Діаметр поворотного столу | 245 мм |
| Колір | Білий |
| Мікрохвильова частота | 2450 Гц |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер роботи | 30 хв |
| Частота струму, Гц | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴


