Мікрохвильова піч - 20MX730-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 779 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Мікрохвильова піч. Тип управління: Механічне. Напруга: 220-240 В. Потужність: 700 Вт. Таймер: 35 хв. Звуковий сигнал: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Звичайна. Об `єм: 20 л. Колір: Білий. Частота: 50-60 Гц. Діаметр піддону: 25.5 см. рівнів потужності: 5. Розморожування: Так. • Розмір з підставкою: Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 25.5 см |
| Колір | Білий |
| Комплектація | -Мікрохвильова піч |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 35 хв |
| Тип | Звичайна |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| рівнів потужності | 5 |
| • Розмір з підставкою | інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779 ₴


