Мікрохвильова піч - 20MX711-B (чорна) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Тип управління: Механічне. Підсвічування: Є. Потужність: 700 Вт. Таймер: 30 хв. Виробник: Grunhelm. Об `єм: 20 л. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Висота: 24 см. Вага нетто: 9.4 кг. Вага брутто: 10.1 кг. Частота: 50-60 Гц. Габарити упаковки: 26х46.5х38.5 см. Глибина: 34 см. Діаметр піддону: 245 мм. рівнів потужності: 6. Розморожування: Є. Ширина вскмоктуючої насадки: 45 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10.1 кг |
| Вага нетто | 9.4 кг |
| Висота | 24 см мм |
| Габарити упаковки | 26х46.5х38.5 см |
| Глибина | 34 см мм |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Підсвітка | Є |
| Розморожування | Є |
| Таймер | 30 хв |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 45 см |
| рівнів потужності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴


