Мікрохвильова піч - 20MX711-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
2 569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Тип управління: Механічне. Підсвічування: Є. Потужність: 700 Вт. Таймер: 30 хв. Виробник: Grunhelm. Об `єм: 20 л. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Висота: 240 мм. Вага нетто: 9.4 кг. Вага брутто: 10.1 кг. Частота: 50-60 Гц. Габарити упаковки: 260х465х385 мм. Глибина: 340 мм. Діаметр піддону: 245 мм. рівнів потужності: 6. Розморожування: Є. Ширина вскмоктуючої насадки: 450 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10.1 кг |
| Вага нетто | 9.4 кг |
| Габарити упаковки | 260х465х385 мм |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Колір | Білий |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Підсвітка | Є |
| Розморожування | Є |
| Таймер | 30 хв |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 450 мм |
| рівнів потужності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 569 ₴


