Описание характеристики: . Штрих код: 6902020003365. Тип управління: Механічне. Напруга: 230 В. Потужність: 1800 Вт. Таймер: 60 хвилин. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 250 °С. Додатково: 4 в 1: плита конфорка, піч, гриль, запікання світлова індикація включення 4 рівня потужності 2 конфорки. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 6.28 кг. Вага брутто: 7.5 кг. Габарити упаковки: 563х397х355 мм. Об'єм камери: 33 л. Габарити печі: 515x357x322 мм. Розмір листа: 383х266х20 мм. Наявність конфорок: Так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7.5 кг |
| Вага нетто | 6.28 кг |
| Габарити печі | 515x357x322 мм |
| Габарити упаковки | 563х397х355 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | 4 в 1: плита конфорка, піч, гриль, запікання світлова індикація включення 4 рівня потужності 2 конфорки |
| Напруга | 230 В |
| Наявність конфорок | Да |
| Об'єм камери | 33 л |
| Розмір листа | 383х266х20 мм |
| Таймер | 60 хвилин |
| Термостат | 100 - 250 °С |
| Штрих код | 6902020003365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 179 ₴


