Піч електрична - GN33AВ (чорний) 33л, 1800 Вт (GRUNHELM)
2 779 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 563х379,5х365. Комплектація: Електрична пічЛиво з антипригарним покриттямРешітка грильРучка для рогача. Штрих код: 6902018003353. вага, кг: 7.5. Тип управління: Механічне. Напруга: 220 - 240 В. Потужність: 1800 Вт. Потужність, Вт: 1800. додаткові характеристики: Широкое термостойкое стекло
Плотное крепление нагревательных элементов
Индикатор работы. Матеріал корпуса: Эмалированный металл. Програми приготування: Верхний нагрев
Нижний нагрев
Верхний+Нижний нагрев. Регулировка температуры приготовления (Мультиповар): 100 - 250 °С. Автовідключення: Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки. Количество режимов обжаривания: 4. Таймер: 60 хв. Напряжение, В: 220-240. Звуковий сигнал: Так. Объём камеры, л: 33. Размер противня,см: 38,3х28,6. Таймер работы, мин: 60. Термоизоляция: Так. Функции приготовления: выпечка, запекание. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 250 °С. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 6.3 кг. Вага брутто: 7.5 кг. Об'єм камери: 33 л. Розташування ТЕНів: У верхній та нижній частинах. Габарити печі: 390x300x275 мм. Розмір листа: 38х27 см.
Плотное крепление нагревательных элементов
Индикатор работы. Матеріал корпуса: Эмалированный металл. Програми приготування: Верхний нагрев
Нижний нагрев
Верхний+Нижний нагрев. Регулировка температуры приготовления (Мультиповар): 100 - 250 °С. Автовідключення: Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки. Количество режимов обжаривания: 4. Таймер: 60 хв. Напряжение, В: 220-240. Звуковий сигнал: Так. Объём камеры, л: 33. Размер противня,см: 38,3х28,6. Таймер работы, мин: 60. Термоизоляция: Так. Функции приготовления: выпечка, запекание. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 250 °С. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 6.3 кг. Вага брутто: 7.5 кг. Об'єм камери: 33 л. Розташування ТЕНів: У верхній та нижній частинах. Габарити печі: 390x300x275 мм. Розмір листа: 38х27 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки |
| Вага брутто | 7.5 кг |
| Вага нетто | 6.3 кг |
| Висота, мм | 515 |
| Габарити печі | 390x300x275 мм |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 563х379,5х365 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 322 |
| Кількість режимів обсмажування | 4 |
| Комплектація | Електрична пічЛиво з антипригарним покриттямРешітка грильРучка для рогача |
| Матеріал корпуса | Емальований метал |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Напруга, В | 220-240 |
| Об'єм камери | 33 л |
| Об'єм камери, л | 33 |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Програми приготування | Верхнє нагрівання<br/>Нижнє нагрівання<br/>Верхнє + Низьке нагрівання |
| Розмір листа, см | 38,3х28,6 |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 100 - 250 °С |
| Розмір листа | 38х27 см |
| Розташування ТЕНів | У верхній та нижній частинах |
| Таймер | 60 хв |
| Таймер роботи, хв | 60 |
| Термоізоляція | Да |
| Термостат | 100 - 250 °С |
| Функції | випічка, запікання |
| Ширина, мм | 357 |
| Штрих код | 6902018003353 |
| Вага (кг) | 7.5 |
| Додаткові характеристики | Широке термостійке скло<br/>Плотне кріплення нагрівальних елементів<br/>Індикатор роботи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 779 ₴


