Піч електрична - GN63СВ (чорний) 63л, 2200 Вт (GRUNHELM)
4 699 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Габариты упаковки (ВхШхГ), мм: 648,5х485х457. Комплектація: піч 2 дека з антипригарним покриттям. Штрих код: 6902018006309. вага, кг: 13.22. Тип управління: Механічне. Напруга: 220 - 240 В. Потужність: 2200 Вт. Потужність, Вт: 2200. додаткові характеристики:
Широкое термостойкое стекло
Плотное крепление нагревательных элементов
Индикатор работы. Матеріал корпуса: Эмалированный металл. Програми приготування: Конвекция
Верхний нагрев
Нижний нагрев
Верхний+Нижний нагрев
Размораживание. Регулировка температуры приготовления (Мультиповар): 100 - 250 °С. Автовідключення: Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки. Количество режимов обжаривания: 4. Таймер: 60 хвилин. Напряжение, В: 220-240. Звуковий сигнал: Так. Объём камеры, л: 63. Размер противня,см: 46,2х35,8. Таймер работы, мин: 60. Термоизоляция: Так. Функции приготовления: Выпечка
Запекание. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 250 ° С. Додатково: Функції гриля, змаження та запікання Світлова індикація включення 4 рівня потужності. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 11.5 кг. Вага брутто: 13.2 кг. Габарити упаковки: 648х484х457 мм. Конвекція: Так. Об'єм камери: 63 л. Розташування ТЕНів: Зверху та знизу. Габарити печі: 612х454х408 мм. Розмір листа: 46.25х35.8 см. Наявність конфорок: Ні.
Широкое термостойкое стекло
Плотное крепление нагревательных элементов
Индикатор работы. Матеріал корпуса: Эмалированный металл. Програми приготування: Конвекция
Верхний нагрев
Нижний нагрев
Верхний+Нижний нагрев
Размораживание. Регулировка температуры приготовления (Мультиповар): 100 - 250 °С. Автовідключення: Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки. Количество режимов обжаривания: 4. Таймер: 60 хвилин. Напряжение, В: 220-240. Звуковий сигнал: Так. Объём камеры, л: 63. Размер противня,см: 46,2х35,8. Таймер работы, мин: 60. Термоизоляция: Так. Функции приготовления: Выпечка
Запекание. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 250 ° С. Додатково: Функції гриля, змаження та запікання Світлова індикація включення 4 рівня потужності. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 11.5 кг. Вага брутто: 13.2 кг. Габарити упаковки: 648х484х457 мм. Конвекція: Так. Об'єм камери: 63 л. Розташування ТЕНів: Зверху та знизу. Габарити печі: 612х454х408 мм. Розмір листа: 46.25х35.8 см. Наявність конфорок: Ні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Автоматичне вимкнення зі звуковим оповіщенням наприкінці процесу випічки |
| Вага брутто | 13.2 кг |
| Вага нетто | 11.5 кг |
| Висота, мм | 612 |
| Габарити печі | 612х454х408 мм |
| Габарити упаковки | 648х484х457 мм |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 648,5х485х457 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина, мм | 408 |
| Додатково | Функції гриля, змаження та запікання Світлова індикація включення 4 рівня потужності |
| Кількість режимів обсмажування | 4 |
| Комплектація | піч 2 дека з антипригарним покриттям |
| Матеріал корпуса | Емальований метал |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Напруга, В | 220-240 |
| Наявність конфорок | Немає |
| Об'єм камери | 63 л |
| Об'єм камери, л | 63 |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Програми приготування | Конвекція<br/> Верхнє нагрівання<br/>Ніжне нагрівання<br/>Верхнє + Низьке нагрівання<br/>Розморожування |
| Розмір листа, см | 46,2х35,8 |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 100 - 250 °С |
| Розмір листа | 46.25х35.8 см |
| Розташування ТЕНів | Зверху та знизу |
| Таймер | 60 хвилин |
| Таймер роботи, хв | 60 |
| Термоізоляція | Да |
| Термостат | 100 - 250 °C |
| Функції | Випічка<br/>Запікання |
| Ширина, мм | 454 |
| Штрих код | 6902018006309 |
| Вага (кг) | 13.22 |
| Додаткові характеристики | <br/>Широке термостійке скло<br/>Плотне кріплення нагрівальних елементів<br/>Індикатор роботи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴


