Комплектація: -Піч. Штрих код: 6902022035014. Тип управління: Механічне. Напруга: 220 В / 50 Гц. Потужність: 1800 Вт. Таймер: Є. Колір корпусу: Бордовий. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Конвекція: Так. Об'єм камери: 35 л. Габарити печі: 515 х 322 х 397 мм. Розмір листа: 380х260х20 мм. Вертел: Так. • Розмір з підставкою: -Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Конвекція | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертел | Да |
| Габарити печі | 515 х 322 х 397 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | -Піч |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм камери | 35 л |
| Розмір листа | 380х260х20 мм |
| Штрих код | 6902022035014 |
| • Розмір з підставкою | інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429 ₴


