Піч електрична - GN251AВ (білий) 25л, 1600 Вт (GRUNHELM)
2 459 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Функції: вертел/гриль/запікання. Штрих код: . Тип управління: Механічне. Напруга: 220 - 240 В. Потужність: 1600 Вт. Таймер: 60 хв. Колір корпусу: Білий. Термостат: 100°С /150°С /200°С /230°С. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 5.6 кг. Вага брутто: 6.7 кг. Об'єм камери: 25 л. Розташування ТЕНів: У верхній та нижній частинах. Габарити печі: . Розмір листа: 326х265х25 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.7 кг |
| Вага нетто | 5.6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об'єм камери | 25 л |
| Потужність | 1600 Вт кВт |
| Розмір листа | 326х265х25 мм |
| Розташування ТЕНів | У верхній та нижній частинах |
| Таймер | 60 хв |
| Термостат | 100 °C /150 °C /200 °C /230 °C |
| Функції | вертел/гриль/запікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459 ₴


