Піч електрична - GN42KA (чорний) 42л (GRUNHELM)
4 279 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Пекти електрична GN42KA. Штрих код: 8694740831271. Тип управління: Механічне. Напруга: 220 - 240 В. Потужність: 1800 Вт. Таймер: 90 хв. Колір корпусу: Чорний. Термостат: 100 - 240 °С. Додатково: - 4 - рівня потужності 100 ° С - 240 ° С. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Туреччина. Вага нетто: 10.01 кг. Вага брутто: 11.63 кг. Габарити упаковки: 640х510х370. Конвекція: Ні. Об'єм камери: 42 л. Розташування ТЕНів: верх./ниж.. Габарити печі: 600 x 442 x3 27,5. Розмір листа: 436 х 323 х 28. Наявність конфорок: Ні. • Розмір з підставкою: - Деко з антипригарним покриттям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Конвекція | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 11.63 кг |
| Вага нетто | 10.01 кг |
| Габарити печі | 600 x 442 x3 27,5 |
| Габарити упаковки | 640х510х370 |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | - 4 - рівня потужності 100 ° С - 240 ° С |
| Комплектація | - Пекти електрична GN42KA |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Наявність конфорок | Немає |
| Об'єм камери | 42 л |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Розмір листа | 436 х 323 х 28 |
| Розташування ТЕНів | верх./ниж. |
| Таймер | 90 хв |
| Термостат | 100 - 240 °C |
| Штрих код | 8694740831271 |
| • Розмір з підставкою | - Деко з антипригарним покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴


