Описание характеристики: . Комплектація: тостер Grunhelm GWD012; посібник з експлуатації; картонна упаковка.. Штрих код: 6902019000122. Напруга: 220 В. Потужність: 800 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Додатково: ергономічний дизайн; мала вага та компактні розміри; оптимальна потужність; механічне управління.. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий. Вага нетто: 0,830 кг. Викид готових тостів: автоматичний. Вимкнення: автоматичне. Кількість відсіків для тостів: 2. Регулятор обсмажування: 6 ступенів. Фіксатор завантаження: Так. Габарити тостеру: 258*148*173 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,830 кг |
| Викид готових тостів | автоматичний |
| Вимкнення | автоматичне |
| Габариті тостеру | 258*148*173 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | ергономічний дизайн; мала вага та компактні розміри; оптимальна потужність; механічне управління. |
| Колір | Білий |
| Комплектація | тостер Grunhelm GWD012; посібник з експлуатації; картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість відсіків для тостів | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Регулятор обсмажування | 6 ступенів |
| Фіксатор завантаження | Да |
| Штрих код | 6902019000122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴


