Описание характеристики: . Комплектація: - Тостер- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон. Цвет изделия: Белый. Штрих код: 6902017000087. Напруга: 220В / 50Гц. Особливості: Электропитание: 220-240 В ~ 50 Гц
Равномерное прожаривание тостов
Отмена старта Малый вес и компактность
. Потужність: 700 Вт. Потужність, Вт: 700. Матеріал корпуса: Пластик. Вес брутто, кг: 0.83. Кол-во отделений: 2. Количество режимов обжаривания: 7. Количество тостов: 2. Подставка для подогревания: Нет. Съемный поддон для крошек: Есть. Функция подогрева: Нет. Функция размораживания: Нет. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий. Вага брутто: Вага: 0.83 кг. Клас захисту: 1. Габарити упаковки: 255х140х160 мм. Викид готових тостів: автоматичний. Вимкнення: автоматичне. Кількість відсіків для тостів: 2. Регулятор обсмажування: 6 ступенів. Фіксатор завантаження: Так. Габарити тостеру: 233x122x160 мм.
Равномерное прожаривание тостов
Отмена старта Малый вес и компактность
. Потужність: 700 Вт. Потужність, Вт: 700. Матеріал корпуса: Пластик. Вес брутто, кг: 0.83. Кол-во отделений: 2. Количество режимов обжаривания: 7. Количество тостов: 2. Подставка для подогревания: Нет. Съемный поддон для крошек: Есть. Функция подогрева: Нет. Функция размораживания: Нет. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий. Вага брутто: Вага: 0.83 кг. Клас захисту: 1. Габарити упаковки: 255х140х160 мм. Викид готових тостів: автоматичний. Вимкнення: автоматичне. Кількість відсіків для тостів: 2. Регулятор обсмажування: 6 ступенів. Фіксатор завантаження: Так. Габарити тостеру: 233x122x160 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість тостів | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | Вага: 0.83 кг |
| Вага брутто, кг | 0.83 |
| Викид готових тостів | автоматичний |
| Вимкнення | автоматичне |
| Висота, мм | 160 |
| Габариті тостеру | 233x122x160 мм |
| Габарити упаковки | 255х140х160 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 140 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Тостер- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість відсіків для тостів | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В / 50 Гц |
| Особливості | Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц<br />Рівномірне просмажування тостів<br />Відміна старту Мала вага та компактність<br /> |
| Підставка для підігрівання | Немає |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 700 |
| Регулятор обсмажування | 6 ступенів |
| Знімний піддон для крихт | Да |
| Фіксатор завантаження | Да |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 255 |
| Штрих код | 6902017000087 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴


