Управління: Механічне. Штрих код: 6902020010165. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 1000 Вт. Вага: 3.25 кг. Кількість швидкостей: 2. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Додатково: Діаметр завантажувальної горловини 85 ммАвтоматичний викид м'якотіНосик з блокуванням подачі сокуАвтоматичне блокування при перевантаженніЗахист від перегрівуГумові ніжки для підвищеної стійкостіСітчастий фільтр. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 290х215х405 мм. Колір: Сріблястий. Довжина мережевого шнура: 1.2 м. Діаметр завантажувального отвору: 85 мм. Місткість для соку: 750 мл. Ємність для макухи: 1600 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.25 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для макухи | 1600 мл |
| Габарити | 290х215х405 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Діаметр завантажувальної горловини 85 ммАвтоматичний викид м'якотіНосик з блокуванням подачі сокуАвтоматичне блокування при перевантаженніЗахист від перегрівуГумові ніжки для підвищеної стійкостіСітчастий фільтр |
| Колір | Сріблястий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Місткість для соку | 750 мл |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Керування | Механічне |
| Штрих код | 6902020010165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴


