Описание характеристики: . Комплектація: Міксер Віночки для збивання (2 шт.) Насадки для тесту (2 шт.). Штрих код: 6902020006137. Кількість швидкостей: 5. Потужність: 300 Вт. Вага: 0.65 кг. Кількість швидкостей: 5. Насадки: Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт). Додатково: Ефективна система охолодження. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Ручний. Габарити: 190х83х170 мм. Колір: Білий. Довжина мережевого шнура: 1.1 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 190х83х170 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Ефективна система охолодження |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Міксер Віночки для збивання (2 шт.) Насадки для тіста (2 шт.) |
| Країна походження | Китай |
| Насадки | Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт) |
| Потужність | 300 Вт кВт |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6902020006137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


