Комплектація: МіксерНасадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт). Штрих код: 6902020006618. Кількість швидкостей: 5. Потужність: 400 Вт. Вага: 1.07 кг. Кількість швидкостей: 5. Насадки: Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт). Додатково: Ефективна система охолодження. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Ручний. Габарити: 202х87х196 мм. Колір: Чорний. Довжина мережевого шнура: 1.1 м. Турборіжим: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.07 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 202х87х196 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Ефективна система охолодження |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | МіксерНасадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) |
| Країна походження | Китай |
| Насадки | Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт) |
| Потужність | 400 Вт кВт |
| Тип | Ручний |
| Турборіжим | Да |
| Штрих код | 6902020006618 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


