Комплектація: Міксер Насадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) Чаша. Штрих код: 6902020006601. Кількість швидкостей: 3+функція TURBO. Потужність: 400 Вт. Вага: 1.91 кг. Кількість швидкостей: 3+функция TURBO. Матеріал корпуса: ABC пластик+нерж. сталь. Насадки: Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт). Додатково: Ефективна система охолодження. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Ручний. Габарити: 325х240х212 мм. Колір: Білий+Нержавіюча сталь. Довжина мережевого шнура: 1.1 м. Турборіжим: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.91 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 325х240х212 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Ефективна система охолодження |
| Колір | Білий+Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Міксер Насадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) Чаша |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | 3+функция TURBO |
| Матеріал корпуса | ABC пластик +нерж. сталь |
| Насадки | Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт) |
| Потужність | 400 Вт кВт |
| Тип | Ручний |
| Турборіжим | Да |
| Штрих код | 6902020006601 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴


