Описание характеристики: . Комплектація: міксервінчики для збивання вінчики для тесту. Штрих код: 6902022006111. Кількість швидкостей: 5. Потужність: 200 Вт. Вага: 0.68 кг. Кількість швидкостей: 5. Матеріал корпуса: пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ручний. Габарити: 188 х 75 х 155 мм. Колір: білий/зелений. Довжина мережевого шнура: 1.1 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 188 х 75 х 155 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | білий/зелений |
| Комплектація | міксервінчики для збивання вінчики для тесту |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність | 200 Вт кВт |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6902022006111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


