Описание характеристики: . Комплектація: М'ясорубка2 решіткиТолкательНасадка "Кеббе"Насадка для ковбасНіж з нержавіючої сталіПритискна гайкаЛотокНасадка для соківШнекКнопка затвора. Штрих код: 6902020001835. Режим роботи: Фарш, ковбасні вироби/томати, ягоди/терка, шатківниця. Напруга: 220-240 В. Потужність: 1800 Вт. Захист від перегріву: Так. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Колір: Чорний/сріблястий. Реверс: Так. Пропускна здатність: 1.8 кг/хв. Вага нетто: 2,43 кг. Габарити коробки: 280х225х300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 2,43 кг |
| Габарити коробки | 280х225х300 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Чорний/сріблястий |
| Комплектація | М'ясорубка2 решіткиТолкательНасадка "Кеббе"Насадка для ковбасНіж з нержавіючої сталіПритискна гайкаЛотокНасадка для соківШнекКнопка затвора |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В |
| Пропускна здатність | 1.8 кг/хв |
| Режим роботи | Фарш, ковбасні вироби/томати, ягоди/терка, шатківниця |
| Штрих код | 6902020001835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 859 ₴


