Описание характеристики: . Кількість конфорок: 1. Матеріал поверхні: Black Crystal. Дисплей: Є. Тип управління: Сенсорне. Потужність: 2000 Вт. Вага: 2.12 кг. Захист від перегріву: Є. Таймер: Є. Виробник: Grunhelm. Тип: Індукційна. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Розміри (ШхГхВ): 325х65x415 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.12 кг кг |
| Дисплей | Є |
| Захист від перегрівання | Є |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал поверхні | Black Crystal |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 325х65x415 мм |
| Таймер | Є |
| Тип | Індукційна |
| Тип керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴


