Електроплита спіральна - ЭПТ (1-1.0кВт/220В, широкий тен) (ЛЕМІРА)
1 069 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 2. Управління: Механічне. Потужність: 3 кВт. Вага: 5.65 кг. Терморегулятор: Є. Виробник: Леміра. Колір: Чорний. Частота струму: 50±1 Гц. Діаметр конфорки: 18 см. Рід струму: Змінний. Розміри (ШхГхВ): 53х30х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр конфорки | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 3 кВт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 53х30х10 см |
| Рід струму | Змінний |
| Керування | Механічне |
| Частота тока | 50±1 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴


