Робот-пилосос GRVC-T1000, 2600 мАxч, вологе прибирання, моб.додаток (GRUNHELM)
10 268 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020000050. Рівень шуму: 65 дБ. Потужність: 2200 Вт. Вага: 2.6 кг. Тип пилососу: Робот пилосос. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 320*320*78 мм. Напруга акумулятора: 2600 мА*год. Об'єм бака: 600 мл. Напруга мережі: 220-240 В. Вид прибирання: Суха та волога. Потужність всмоктування: 2200 Па. Система фільтрації: HEPA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 2.6 кг |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип прибирання | Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габарити | 320*320*78 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Напруга акумулятора | 2600 мА·год |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 600 мл л |
| Потужність | 2200 Вт кВт |
| Потужність всмоктування | 2200 Па |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Робот пилосос |
| Штрих код | 6902020000050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 268 ₴


