Робот-пилосос GRVC-T1100, з лідаром, моб.додаток (GRUNHELM)
15 213 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: пилосос;. Управління: Дисплей. Штрих код: . Рівень шуму: 65 дБ. Двигун: Nidec/Япония. Тип пилососу: Робот пилосос. Додатково: Сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Об'єм бака: 0.6 л. Вид прибирання: Суха та волога. Потужність всмоктування: 2200 Па. Система фільтрації: HEPA. Батарея: 3000 mAh. Вага нетто: 2.7 кг. Вага брутто: 7 кг. Габаритний розмір: 330х330х86 мм. Габаритний розмір упаковки: 565х385х125 мм. Голосове керування: Так. • Розмір з підставкою: інструкція; гарантія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 3000 mAh |
| Вага брутто | 7 кг |
| Вага нетто | 2.7 кг |
| Вид прибирання | Суха та волога |
| Габаритний розмір | 330х330х86 мм |
| Габаритний розмір упаковки | 565х385х125 мм |
| Голосове керування | Да |
| Двигун | Nidec/Япония |
| Додатково | Сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant |
| Комплектація | пилосос; |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм бака | 0.6 л л |
| Потужність всмоктування | 2200 Па |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип пилососу | Робот пилосос |
| Керування | Дисплей |
| • Розмір з підставкою | інструкція; гарантія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 213 ₴


