Пилосос - GBVC-2202 HR циклон ECO (GRUNHELM)
4 649 ₴
- В наявності
- Код: ECO
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: шланг;. Штрих код: 6990001318454. Рівень шуму: . Потужність: 899 Вт. Вага: 4.8 кг. Тип пилососу: Побутовий. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 4.2 м. Габарити: 388х368х298мм. Об'єм бака: 4 л. Вид прибирання: Суха. Система фільтрації: Циклон. Вага брутто: 6.4 кг. Габаритний розмір упаковки: 295х290х460 мм. • Розмір з підставкою: маленька щітка 2в1. Еквівалент звичайного мотору: 2000 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип | Звичайний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.4 кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити | 388х368х298мм |
| Габаритний розмір упаковки | 295х290х460 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 4.2 м |
| Еквівалент звичайного мотору | 2000 Вт |
| Комплектація | шланг; |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм бака | 4 л л |
| Потужність | 899 Вт кВт |
| Система фільтрації | Циклон |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Штрих код | 6990001318454 |
| • Розмір з підставкою | маленька щітка 2в1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 649 ₴


