Пилосос - GVC-720RS циклон ECO (GRUNHELM)
5 349 ₴
- В наявності
- Код: ECO
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - шланг;. Штрих код: 6990001279373. Потужність: 800 Вт. Вага: 5.98 кг. Додатково: Радіус прибирання - 10 м;. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 5 м. Колір: Фіолетовий. Об'єм бака: 2 л. Напруга мережі: 220В / 50Гц. Вид прибирання: Суха. Потужність всмоктування: 210 Вт. Розміри: 388х271х248 мм. • Розмір з підставкою: - маленька щітка 2в1;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид прибирання | Суха |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Додатково | Радіус прибирання - 10 м; |
| Колір | Фіолетовий |
| Комплектація | шланг; |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм бака | 2 л л |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Розміри | 388х271х248 мм |
| Штрих код | 6990001279373 |
| • Розмір з підставкою | - маленька щітка 2в1; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 349 ₴


