Машинка для стрижки акумуляторна GHC902 (GRUNHELM)
849 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Машинка для стрижки волосся4 насадки(3мм, 6мм, 9 мм, 12мм)Запасний акумуляторЩітка для чищення насадокЗарядний пристрійМасло для ножівІнструкціяГарантійний талонОригінальна упаковка. Штрих код: 6902019009026. Вага: 0.79 кг. Насадки: 4 насадки. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Машинка для стрижки. Габарити: 279х62х210 мм (в упаковці). Колір: Зелений. живлення: Акумулятор/мережа. Матеріал лез/ножа: Кераміка. Регулювання довжини: 0.8, 1.1, 1.4, 1.7, 2.0 мм. Напруга / частота: 220-240В ~ 50/60 Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 279х62х210 мм (в упаковці) |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | Машинка для стрижки волосся4 насадки(3мм, 6мм, 9 мм, 12мм)Запасний акумуляторЩітка для чищення насадокЗарядний пристрійМасло для ножівІнструкціяГарантійний талонОригінальна упаковка |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал лез/ножа | Кераміка |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Насадки | 4 насадки |
| Регулювання довжини | 0.8, 1.1, 1.4, 1.7, 2.0 мм |
| Тип | Машинка для стриження |
| Штрих код | 6902019009026 |
| Живлення | Акумулятор/мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


