Ваги фітнес - BES-32BFS (білий, квадрат, макс-180кг) (GRUNHELM)
619 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Управління: Електронне. Штрих код: 6902020032006. Вага: 1.5 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Скло. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фітнес. Габарити: 30х30 см. Колір: Білий. Батарея: 1.5 типу ААА. Одиниці виміру: г/кг. Максимальна вага: 180 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1.5 типу ААА |
| Габарити | 30х30 см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Стекло |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Фітнес |
| Керування | Електронне |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902020032006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴


