Управління: Сенсорне. Штрих код: 6902020020003. Вага: 1.8 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Дитячі. Габарити: 55х3.5х33 см. Колір: Білий. Батарея: 2хААА. Одиниці виміру: г/кг. Максимальна вага: 20 кг. Ціна ділення: 10 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2хААА |
| Габарити | 55х3.5х33 см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Дитячі |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 10 г |
| Штрих код | 6902020020003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴


