Ваги фітнес - BES-BFS (квадрат, макс-180кг) (GRUNHELM)
769 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Управління: Сенсорне. Штрих код: 6902020652877. Вага: 1.2 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло, abs-пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фітнес. Габарити: 30.5х30.5х20см. Колір: Білий. Батарея: 2xAAA. Одиниці виміру: г/кг/фунт/унція. Максимальна вага: 180 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2xAAA |
| Габарити | 30.5х30.5х20см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло, abs-пластик |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Тип | Фітнес |
| Керування | Сенсорне |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902020652877 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴


