Ваги електронні - BES-EUC (квадрат, макс-180кг) (GRUNHELM)
379 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Персональні підлогові ваги- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон. Управління: Сенсорне. Штрих код: 6902021652883. Вага: 1.15 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло + ABS. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Підлогові. Габарити: 28x28 см. Колір: білий (малюнок). Батарея: 1х3VCR2032. Одиниці виміру: г / кг / фунт / унція. Максимальна вага: 180 кг. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Габарити | 28x28 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | білий (малюнок) |
| Комплектація | - Персональні підлогові ваги- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Одиниці виміру | г / кг / фунт / унція |
| Тип | Підлогові |
| Керування | Сенсорне |
| Штрих код | 6902021652883 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴


