Ваги електронні - BES-MAR (білий мармур, квадрат, макс-180кг) (GRUNHELM)
379 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Ваги;. Управління: Механічне. Штрих код: 6902023000019. Вага: 1.2 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло/ABS. Додатково: Запуск натисканням на екран. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фітнес. Габарити: 29х29х3 см. Колір: Білий мармур. Батарея: 1х3VCR2032. Одиниці виміру: г/кг/фунт/унція. Максимальна вага: 180 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Ні. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 6.5х2.8 см. • Розмір з підставкою: Інструкція по експлуатації;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Немає |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 |
| Габарити | 29х29х3 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Запуск натисканням на екран |
| Колір | Білий мармур |
| Комплектація | Ваги; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло/ABS |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 6.5х2.8 см |
| Тип | Фітнес |
| Керування | Механічне |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902023000019 |
| • Розмір з підставкою | Інструкція по експлуатації; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴


