Ваги електронні -BES-35BLG (сині,, квадрат, макс-180кг ) (GRUNHELM)
459 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Ваги;. Управління: Механічне. Штрих код: 6902023100351. Вага: 1.5 кг. Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло/ABS. Додатково: Запуск натисканням на екран;. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фітнес. Габарити: Упаковки 31х31.2х2 см. Колір: Синій. Батарея: 2х1.5 В ААА. Одиниці виміру: г/кг/фунт/унція. Максимальна вага: 180 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 7.5х1.5 см. • Розмір з підставкою: Інструкція по експлуатації;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 2х1.5 В ААА |
| Габарити | Паковання 31х31.2х2 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Запуск натисканням на екран; |
| Колір | Синій |
| Комплектація | Ваги; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло/ABS |
| Одиниці виміру | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 7.5х1.5 см |
| Тип | Фітнес |
| Керування | Механічне |
| Ціна ділення | 100 г |
| Штрих код | 6902023100351 |
| • Розмір з підставкою | Інструкція по експлуатації; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


