Ваги електронні - BES-1SM (м'ята, квадрат, макс-150кг) (GRUNHELM)
519 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Ваги підлогові кольори «м'ята» - Елемент живлення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон. Управління: Сенсорне. Цвет изделия: Бирюза. Штрих код: 6902016652805. вага, кг: 1.15. Особливості: Большой жидкокристаллический дисплей Выбор единицы измерения г/кг/фунт/унция
Прорезиненные ножки. Тип двигуна: Электронные. Вага: 1.15 кг. додаткові характеристики: Автоматическое включение/отключение. Максимальный вес, кг: 180. Матеріал платформи: Закаленное стекло. Призначення: Бытовые. Шаг измерения: 100. Элементы питания: Одна батарейка 3V типа CR2032 (включена в комплект). Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло + ABS. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Підлогові. Габарити: 28х28 см. Колір: М'ята. Батарея: 1х3VCR2032 (входить до комплекту). Одиниці виміру: г / кг / фунт / унція. Максимальна вага: 150 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 65х28 мм.
Прорезиненные ножки. Тип двигуна: Электронные. Вага: 1.15 кг. додаткові характеристики: Автоматическое включение/отключение. Максимальный вес, кг: 180. Матеріал платформи: Закаленное стекло. Призначення: Бытовые. Шаг измерения: 100. Элементы питания: Одна батарейка 3V типа CR2032 (включена в комплект). Автовідключення: Так. Матеріал виготовлення: Загартоване скло + ABS. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Підлогові. Габарити: 28х28 см. Колір: М'ята. Батарея: 1х3VCR2032 (входить до комплекту). Одиниці виміру: г / кг / фунт / унція. Максимальна вага: 150 кг. Ціна ділення: 100 г. Індикатор низького заряду батареї: Так. Індикатор навантаження: Так. Розмір екрану: 65х28 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входити до комплекту) |
| Висота, мм | 30 |
| Габарити | 28х28 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 280 |
| Колір | Мята |
| Комплектація | - Ваги підлогові кольори «м'ята» - Елемент живлення - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вага, кг | 180 |
| Матеріал виготовлення | Загартоване скло + ABS |
| Матеріал платформи | Загартоване скло |
| Одиниці виміру | г / кг / фунт / унція |
| Особливості | Великий рідкокристалічний дисплей Вибір одиниці вимірювання г/кг/фунт/унція<br/>Прогумовані ніжки |
| Призначення | Побутові |
| Розмір екрану | 65х28 мм |
| Тип | Підлогові |
| Тип двигуна | Електронні |
| Керування | Сенсорне |
| Цвет изделия | Бірюза |
| Ціна ділення | 100 г |
| Крок вимірювання | 100 |
| Ширина, мм | 280 |
| Штрих код | 6902016652805 |
| Елементи живлення | Одна батарейка 3V типу CR2032 (включена в комплект) |
| Вага (кг) | 1.15 |
| Додаткові характеристики | Автоматичне увімкнення/вимкнення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴


