Щипці для завивки волосся 19мм, GHB-755A (чорний) (GRUNHELM)
379 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Плойка - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон. Цвет изделия: Черный/Коричневый. Штрих код: 6902017007550. Тип управління: Механическое. Особливості: Позволяет сделать локоны упругими Максимальна температура нагрева 200 °СВращающийся на 360° шнур. Потужність: 25 Вт. Тип двигуна: Шипцы/Плойки. Вага: 0.29 кг (нетто)/0.31 кг (брутто). Вес, гр: 310. Время нагрева, сек: 60. Выбор температуры нагрева: Нет. Диаметр шипцов, мм: 19. Длина кабеля электропитания, м: 1.8. Для создания: Спиральных (вертикальных) локонов. Захист від перегріву: Нет. Материал покрытия: Керамическое. Насадки: Нет. Потребляемая мощность, Вт: 25. Термоизолированный наконечник: Есть. Функция ионизации: Нет. Додатково: Світловий індикаторОбертання кабелю 360°. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Плойка. Довжина кабеля: 1.8 м. Габарити: 340х50х75 мм. Колір: Чорний. Напруга / частота: 220В / 50 Гц. Макс. температура: 200°C. Петля для підвішування: Так. Діаметр щипців: 19 мм. Покриття пластин: керамічне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Захист від перегріву | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 кг (нетто)/0.31 кг (брутто) кг |
| Вага, г | 310 |
| Висота, мм | 340 |
| Час нагрівання, сек | 60 |
| Вибір температури нагрівання | Немає |
| Габарити | 340х50х75 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр шипців, мм | 19 |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 1.8 |
| Для створення | спіральних (вертикальних) локонів |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Довжина, мм | 75 |
| Додатково | Світловий індикаторОбертання кабелю 360° |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Плойка - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 200°C |
| Матеріал покриття | Керамічний |
| Напруга/частота | 220 В / 50 Гц |
| Насадки | Немає |
| Особливості | Дає змогу зробити локони пружними Максимальна температура нагрівання 200 °C Обертовий на 360° шнур |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | керамічне |
| Споживана потужність, Вт | 25 |
| Потужність | 25 Вт кВт |
| Тип двигуна | Шипцы/Плойки |
| Тип керування | Механічне |
| Цвет изделия | Чорний/Коричневий |
| Ширина, мм | 50 |
| Штрих код | 6902017007550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴


