Щипці для завивки волосся 19мм, GHS-733B (GRUNHELM)
509 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Потужність: 33 Вт. Вага: 0.32 кг. Виробник: Grunhelm. Довжина кабеля: 1.8 м. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Покриття пластин: Кераміка. Максимальна температура: 220 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | 220 °C |
| Покриття пластин | Кераміка |
| Потужність | 33 Вт кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


