Описание характеристики: . Функції: ІонізаціяХолодне повітря. Штрих код: 6902020005765. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 2400 Вт. Вага: 0.51 кг. Кількість швидкостей: 2. Насадки: Дифузор. Кількість температурних режимів: 3. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фен. Довжина кабеля: 1.8 м. Габарити: 240х98х290 мм. Колір: Білий. Напруга / частота: 220-240В ~ 50/60 Гц. Петля для підвішування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.51 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 240х98х290 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Насадки | Дифузор |
| Петля для підвішування | Да |
| Потужність | 2400 Вт кВт |
| Функції | ІонізаціяХолодне повітря |
| Штрих код | 6902020005765 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


