Функції: Холодне повітря. Штрих код: 6902020005154. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 2400 Вт. Вага: 0.7 кг. Кількість швидкостей: 2. Кількість температурних режимів: 3. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Фен. Довжина кабеля: 1.8 м. Габарити: 250х95х290 мм. Колір: Чорний/фіолетовий. Напруга / частота: 220-240В ~ 50/60 Гц. Петля для підвішування: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 250х95х290 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Колір | Чорний/фіолетовий |
| Країна походження | Китай |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Потужність | 2400 Вт кВт |
| Функції | Холодне повітря |
| Штрих код | 6902020005154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


